Praca SEO marketing, obsługa portalu, social media

Marketing / PR / media

Zakońoczne
  • Ilość

    1

Witam, po krótce:
Podejmę współpracę z copywriterem, seo-marketingowcem, biegle działającym na Facebooku.

PRACA - Copywriter - SOCIAL MEDIA/SEO/SEM

Praca tylko dla osób z Bełchatowa lub pow. bełchatowskiego (dofinansowanie z PUP)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SOCIAL MEDIA
w Agencji Reklamowej

Główne zadania:
- lekkie pióro (przygotowanie tekstów na strony www, facebook, ulotki, prospekty)
- planowanie, przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej firmy (osoba pracuje na samodzielnym stanowisku i odpowiada za całość prowadzonych działań)
- prowadzenie działań reklamo- marketingowych:
• przygotowanie ulotek, prospektów, katalogów, roll-up ów, etc. (tworzenie treści oraz współpraca z grafikiem, nadzór nad całością)
• tworzenie kampanii reklamowych (e-maling)
• tworzenie filmików ze szkoleń, filmików promocyjnych, zdjęć, wywiadów z uczestnikami szkoleń, trenerami (materiały na stronę www, Facebooka, etc.)
• dbanie o obecność firmy na targach (np. targi pracy, targi branżowe), obecność na konferencjach/wydarzeniach branżowych
• współpraca z grafikiem w zakresie tworzenie identyfikacji wizualnej firmy
• tworzenie, edytowanie oraz uaktualnianie strony internetowej firmy (zgodnie z SEO)
• tworzenie i prowadzenie kampanii komunikacji z klientem (tworzenie newsletterów do klientów indywidualnych i biznesowych, etc.)
• prowadzenie działań mających wpływ na obecność i budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych (Facebook, inne profile, blogi branżowe, etc.), redagowanie wpisów i budowanie interakcji z użytkownikami, moderowanie dyskusji, udzielanie odpowiedzi na pytania i komentarze,
• monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań marketingowych (wyciąganie wniosków oraz rekomendowanie zmian),
• monitorowanie i analizowanie rynku pod kątem występujących trendów, w tym strategii marketingowych realizowanych przez podmioty konkurencyjne.
• telefoniczna sprzedaż produktów (pozycjonowanie, AdWords, social-media)
• nadzorowanie i obsługa ogłoszeń (olx, lento.. itp.)
• buzz marketing - marketing szeptany

Wymagania:
- Zainteresowania (marketing, reklama, zarządzanie)
- samodzielność w działaniu (osoba pracuje na samodzielnym stanowisku)
- wysoka kreatywność
- wysoka sprawność i lekkość posługiwania się językiem polskim oraz umiejętność redagowania tekstów reklamowych , zgodnie z SEO
- bardzo dobra znajomość rynku marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem marketingu treści i mediów społecznościowych,
- znajomość najnowszych trendów dotyczących social media,
- znajomość narzędzi do monitorowania działań w social media,
- mile widziana znajomość obsługi programów graficznych.

Oferujemy:
- możliwość kreowania działań marketingowych i wizerunkowych przy wykorzystaniu własnych pomysłów, własnej inwencji (duża swoboda działań)
- pakiet różnych szkoleń (w tym szkoleń z social media)
- pracę w zaangażowanym zespole
- zatrudnienie na podstawie umowy –cywilno-prawnej lub umowy o pracę

Miejsce pracy:
- Bełchatów (biuro firmy) i/lub Home Office (możliwość świadczenia pracy z domu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

CV proszę wysyłać za pośrednictwem OLX

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Edukacji Filmowej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

1,00 zł do negocjacji
piankanatryskowa@gmail.com
Bełchatów (Łódzkie)

pokaż trasę z:
do , Bełchatów

Inne ogłoszenia tego użytkownika